خلاصه داستان سریال ترکی سیب ممنوعه قسمت 289

در این مطلب خلاصه داستان قسمت 289 سریال سیب ممنوعه را برای شما آماده کرده ایم ؛ سریال پرطرفدار Yasak Elma یکی از سریال های پرطرفدار در بین مردم ایران میباشد ؛ سیب ممنوعه سریالی عاشقانه است که بازیگرانی همچون اونور تونا ، تالات بولوت ، شوال سام ، ادا اجه ، سودا ارگنچی در این سریال زیبا ایفا نقش میکنند .

خلاصه سریال سیب ممنوعه قسمت 250

سریال سیب ممنوعه قسمت 289

صبح ییلدیز مدام با چاتای تماس میگیرد اما گوشی او خاموش است.

وقتی چاتای بیدار می شود و خودش را کنار جانسو در تخت میبیند شوکه می شود.

جانسو یادش می آید که شب گذشته وقتی چاتای مست بود، او را روی تخت گذاشته و خودش نیز کنار او خوابیده بود.

او تظاهر میکند که شب قبل چاتای به او ابراز علاقه کرده و با او خوابیده است. چاتای عصبی و کلافه است و میگوید که چیزی به خاطر نمی آورد.

سپس میگوید که او زنش را دوست دارد. جانسو تظاهر به ناراحتی می کند.

ییلدیز نگران چاتای شده و امیر را صدا می زند. او به چاتای شک کرده که شاید سراغ دختر بازی رفته باشد.

چاتای ییلدیز تماس میگیرد و می‌گوید که به خانه می آید.

ییلدیز از امیر میخواهد که عصر با چاتای قرار بگذارد و از او به طریقی حرف بکشد. در خانه اندر و شاهیکا از اینکه باز هم لو رفته و موفق نشده اند عصبی هستند.

حسن علی با اندر تماس میگیرد و با طعنه بابت هدیه در آنکارا از آنها تشکر میکند. اندر به روی خودش نمی آورد و میگوید که از چیزی خبر ندارد و هدیه ای نفرستاده است.

حسن علی با خنده و تمسخر تماس را قطع میکند. چاتای به خانه آمده و به ییلدیز میگوید که شب قبل در هتل بوده است و از او معذرت خواهی میکند که گوشی خاموش بوده.

ییلدیز میگوید که آنها هنوز در کاغذ زن و شوهر هستند و او نمی‌تواند این رفتار را تحمل کند و از چاتای میخواهد که زودتر جدا شوند و حرف مردم برایش اهمیت ندارد.

چاتای میگوید که او دیگر قصد طلاق ندارد و او را دوست دارد. سپس از ییلدیز میخواهد که از اول شروع کنند.

آسمان برای اینکه رابطه بین فریده و هالیت جان را خوب کند، هالیت جان را به اتاق فریده می برد و بغل او میدهد.

فریده ابتدا بچه را نمیخواهد اما سپس با او سرگرم می شود. چاتای و ییلدیز به اتاق فریده می روند و وقتی هالیت جان را بغل او می بینند متعجب می شوند.

چاتای میگوید که امروز سر کار نمی‌رود و میخواهد در اختیار خانواده اش باشد. ییلدیز میگوید که او امروز با زهرا قرار دارد و در عوض امیر پیش چاتای می آید.

اندر و شاهیکا تصمیم میگیرند که از طریق پیدا کردن یک نفر که نقش خلافکاری را بازی کند که در زندان قاتل پدر محمود را می شناخته، محمود را نسبت به حسن علی مشکوک و بدبین کنند.

اندر میگوید که آنها برای این کار به پول احتیاج دارند.

شاهیکا پیشنهاد میدهد که از بانک اعتبار بگیرند.

او به بانک می رود و از حساب خودش مبلغ زیادی برمیدارد، اما با خوشحالی به این فکر میکند که اندر تصور میکند شاهیکا در حال گشتن بین بانک ها برای گرفتن اعتبار است.

سپس به خانه آمده و پول را به اندر میدهد و میگوید‌ که به سختی به دست آورده است. اندر با نورگل سر قرار می رود و از او کمک می‌خواهد تا یک خلافکار را برای نقشه شان پیدا کند.

گولر به دیدن فریده آمده و فریده ماجرای هالیت جان را می‌گوید.

گولر از او میخواهد که هالیت جان را به او نشان دهد. آنها به اتاق هالیت جان می روند.

جانسو با چاتای تماس میگیرد. چاتای از او میخواهد که ماجرای روی قبل را فراموش کند و دیگر تماس نگیرد.

جانسو تظاهر به ناراحتی کرده و تماس را قطع میکند. اما از اینکه در حال اجرای نقشه خود است خوشحال است.

امیدواریم از مطالعه خلاصه داستان سریال سیب ممنوعه  قسمت 289 لذت برده باشید ؛ در صورت تمایل به مطالعه خلاصه قسمت بعد به صفحه خلاصه سریال سیب ممنوعه قسمت 290 مراجعه فرمایید .

 

کانال تلگرام الو سریال

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید

نکته خیلی مهم : دوستان عزیز ؛ برای حمایت از ما حتما در کانال تلگرام عضو شوید تا بتوانیم با انگیزه بالا این کار سخت و البته دوست داشتنی رو برای شما ادامه دهیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *