خلاصه داستان سریال ترکی سیب ممنوعه قسمت 307

در این مطلب خلاصه داستان قسمت 307 سریال سیب ممنوعه را برای شما آماده کرده ایم ؛ سریال پرطرفدار Yasak Elma یکی از سریال های پرطرفدار در بین مردم ایران میباشد ؛ سیب ممنوعه سریالی عاشقانه است که بازیگرانی همچون اونور تونا ، تالات بولوت ، شوال سام ، ادا اجه ، سودا ارگنچی در این سریال زیبا ایفا نقش میکنند .

خلاصه سریال سیب ممنوعه قسمت 250

سریال سیب ممنوعه قسمت 307

در شرکت، اندر از اینکه شاهیکا خودش را همه کاره میداند عصبی است. او با خودش فکر میکند که اشتباه کرده که با حسنعلی ازدواج نکرده است. اندر تصمیم می‌گیرد که به حسنعلی خودی نشان بدهد و به او نزدیک بشود. او یک هدیه عتیقه برای حسنعلی می خرد و به او می دهد. حسنعلی تشکر کرده و سپس بعد از رفتن اندر از اتاق، با بی اهمیتی هدیه را کنار می‌گذارد.
عمر به شرکت می آید تا پیش حسنعلی برود. او در راهرو، شاهیکا را میبیند و از او خوشش می آید. او نمی‌داند که شاهیکا زن حسنعلی است و با خودش تصور میکند که استانبول دخترهای زیبایی دارد.
شاهیکا مشغول دستور دادن به حیاتی برای ایجاد تغییرات در شرکت است. اندر به آنجا آمده و به او یادآوری میکند که شرکت تنها برای او نیست و آنها نیز سهامدار هستند. شاهیکا می‌گوید که حسنعلی شوهر او است و آنها با هم یک سهامدار حساب می شوند. سپس به اندر می‌گوید که مشخص است که به ازدواج او حسودی میکند. اندر از حرفهای شاهیکا کلافه شده و می رود.
ییلدیز به هتلی که جانسو آنجاست می رود و با او به خاطر کارش دعوا میکند. او می‌گوید که به جانسو به عنوان دوست خود اعتماد کرده و او را به خانه اش راه داده بود، اما جانسو به او خیانت کرده و از اعتمادش سو استفاده کرده بود. سپس از جانسو میخواهد که دیگر هرگز سر راه آنها سبز نشود. بعد از اینکه ییلدیز از هتل می رود، جانسو گریه می‌کند و با حرص و کینه، با خودش می‌گوید که از همه آنها انتقام میگیرد و آنها را پشیمان میکند.
در خانه، شاهیکا به آشپزخانه رفته و تظاهر به آشپزی میکند و از خدمتکار میخواهد که از او در حالتهای مختلف کار کردن عکس بگیرد تا در صحفه مجازی خود منتشر کند‌.
شب هنگامی که عمر به خانه حسنعلی می‌رود، شاهیکا را دوباره می‌بیند و تصور میکند که او خدمتکار خانه است و به او دستور میدهد. سپس متوجه می شود که شاهیکا زن حسنعلی است. او جا خورده و از شاهیکا معذرت خواهی میکند. شاهیکا برای او قیباقه گرفته و چیزی نمی‌گوید.
شاهیکا نقشه کشیده تا شب همه خانه را خالی کنند تا چاتای به آنجا بیاید و بتواند با ییلدیز آشتی کند.
آنها همگی بیرون می روند. چاتای با هماهنگی شاهیکا داخل آمده و به اتاق پیش ییلدیز می رود. شاهیکا قبل بیرون رفتن، پنهانی در اتاق ییلدیز را قفل میکند تا آنها مجبور به آشتی بشوند.
شاهیکا و حسنعلی با هم به رستوران می روند. یکی از دوستان حسنعلی به همراه زنش به رستوران آمده و سر میز حسنعلی می آیند تا سلام کنند. حسنعلی به ناچار شاهیکا را همسر خودش معرفی می‌کند. شاهیکا از آنها میخواهد که سر میز شاهیکا و حسنعلی بنشینند تا بیشتر با هم آشنا بشود. حسنعلی حرصش گرفته اما نمی‌تواند چیزی بگوید و تایید میکند.
ییلدیز و چاتای در اتاق کمی با هم بحث کرده و سپس آشتی میکنند.
وقتی که همه بیرون هستند، جانسو دم خانه حسنعلی می آید و همه جا بنزین می‌ریزد و خانه را به آتش می کشد.
سدایی در رستوران سریع پیش حسنعلی می آید و خبر میدهد که خانه آتش گرفته است. حسنعلی و شاهیکا سریع به سمت خانه می روند.
ییلدیز و چاتای متوجه دود و آتش می شوند. آنها راه نجاتی ندارند و در اتاق قفل است. پنجره نیز باز نمی شود. آنها هر دو به خاطر دود بیهوش می شوند.

امیدواریم از مطالعه خلاصه داستان سریال سیب ممنوعه  قسمت 307 لذت برده باشید ؛ در صورت تمایل به مطالعه خلاصه قسمت بعد به صفحه خلاصه سریال سیب ممنوعه قسمت 308 مراجعه فرمایید .

کانال تلگرام الو سریال

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید

نکته خیلی مهم : دوستان عزیز ؛ برای حمایت از ما حتما در کانال تلگرام عضو شوید تا بتوانیم با انگیزه بالا این کار سخت و البته دوست داشتنی رو برای شما ادامه دهیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *