خلاصه داستان سریال ترکی گودال قسمت 278

در این مطلب خلاصه قسمت 278 سریال گودال را برای شما عزیزان آماده کردیم ، امیدوارم از مطالعه آن لذت ببرید .

سریال گودال قسمت 199

سریال گودال قسمت 278

شب آذر با یک بسته شیرینی به خانه برمی گردد و وقتی کاراجا را در اشپز خانه می بیند او را کنار خودش می نشاند تا با هم شیرینی بخورند.

او خاطره ای درمورد اولین باری که بامیه خورده بود تعریف می کند و بعد هم با کاراجا قرار می گذارد که فردا برای شام با هم به کبابی معروف ادنان بروند.

فادیک حرفهای انها را می شنود و به فکر فرو می رود. ماهسون سراغ رمزی می رود و می خواهد او را دستگیر کند.

آنها شروع به کتک کاری می کنند و وقتی درگیری بالا می گیرد رمزی دوستانش را برای کمک صدا می زند. آونی و آلپ ارن و اوزگور که از بره های سیاه و برادرهای نزدیک ماهسون بودند سر می رسند و با دیدن ماهسون جا می خورند. انها بی درنگ طرف ماهسون را انتخاب می کنند و رمزی را دستگیر می کنند.

یاماچ به خانه ی افسون می رود و او را در آغوش می گیرد و می گوید:« من دیگه اینجا نمی یام. باید درکم کنی. خیلی می خوام بمونم اما نمی تونم.

هر وقت چشماتو به یاد می یارم دلم می خواد سمت تو برگردم.»

افسون که ناراحت شده با عصبانیت خود را از آغوش او بیرون می کشد و از یاماچ می خواهد که برود. یاماچ می گوید:« قبل تو یه دختری به اسم نهیر بود که الان حامله ست.

من نمی تونم در حق تو و اون بدی کنم. من تاوان اشتباهات پدرم رو اونقدر پس دادم که نمی تونم دوباره اون اشتباهات رو خودم تکرار کنم.»

افسون بغض سنگینی دارد اما سعی دارد ناراحتی اش را پنهان کند. یاماچ سرش را روی زانوی او می گذارد و می گوید:« کاش حداقل یه بار برای آخرین بار موهامو نوازش کنی.»

افسون از او می خواهد بیرون برود و بعد از رفتن یاماچ از ته دل گریه می کند. فادیک به خانه ی کوچوالی ها می رود و به سلطان می گوید:« من متوجه شدم که آذر و کاراجا از همدیگه خوششون اومده. می خوام کاراجا رو برای پسرم خواستگاری کنم معلومه که با هم تفاهم دارن.

آذر بچه ی خوب و صادقیه..» یاماچ که تازه وارد خانه شده و حرفهای فادیک را شنیده مودبانه از او می خواهد که کمی او و مادرش را تنها بگذارد.

بعد از رفتن فادیک سلطان می گوید که کاراجا و آذر عاشق هم شده اند و یاماچ حرف او را قطع می کند و فریاد می زند:« کاراجا دیگه یه شب هم خونه ی اون یارو نمی مونه. و این موضوع همینجا تموم می شه.» یاماچ سراغ جوانهایی که در انبار زندانی شده اند می رود و می پرسد که چه کسی مواد را وارد محله کرده است؟ همه سکوت می کنند و یاماچ می گوید:« پس تا وقتی که جواب ندید همینجا می مونید.»

او آنجا را ترک می کند. یاماچ که چند روزی است دنبال متین است و خبری از او ندارد به خانه اش می رود و متین را بی هوش روی زمین پیدا می کند و جای تزریق سرنگ را روی دست او می بیند. بعد از اینکه متین به هوش می آید یاماچ با لحن سردی به او می گوید:« خودتو جمع و جور کن و بیا سراغم.»

ساعتی بعد یاماچ متین را در انبار کوچکی زندانی می کند و از او می خواهد که مصرف مواد را ترک کند. دادگاه داملا و آکین برگزار می شود و هر دوی آنها تبرئه می شوند.

وارتولو توانسته امضاهای داملا را جعلی نشان بدهد و یاماچ هم رمزی را مجبور کرده جرم آکین را گردن بگیرد. جلوی دادگاه جومالی پیش داملا می آید و او را در آغوش می گیرد.

داملا از او می خواهد که به مکان خلوتی بروند تا چیزمهمی به او بگوید.

افسون صبح با چشمان غمگین و پف کرده از خواب بیدار می شود و وقتی در اینه به خودش نگاه می کند تصمیم می گیرد که کاری برای خودش بکند و از این وضع بلاتکلیفی بیرون بیاید. پس با چاعتای تماس می گیرد و با او قرار شام می گذارد.

یاماچ سراغ کاراجا می رود و به او می گوید:« تو برای نجات دادن خانوادت اومدی خونه آذر درسته؟ اومدی که از خانوادت مقابل آذر محافظت کنی. همون آذری که به کمال شلیک کرد و بخاطر اون جومالی داشت کشته می شد. تازه اینا چیزاییه که تو درموردش می دونی. اگه اون چیزی که من می دونم رو بدونی مغزت سوت می کشه. یا امشب خانوادت رو انتخاب می کنی و به خونه برمی گردی و یا آذر رو انتخاب می کنی و برای همیشه دور ما رو خط می کشی.»

کاراجا که تصمیم گرفتن برایش سخت است با غصه به یاماچ نگاه می کند.

امیدواریم از مطالعه خلاصه داستان  سریال گودال قسمت 278 لذت برده باشید. در صورت تمایل به مطالعه خلاصه قسمت بعد به صفحه خلاصه سریال گودال قسمت 279 مراجعه فرمایید .

برای حمایت از الو سریال لینک این مطلب را برای دوستانتان در تلگرام و یا دیگر شبکه های اجتماعی ارسال نمایید

 

کانال تلگرام الو سریال

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید

نکته خیلی مهم : دوستان عزیز ؛ برای حمایت از ما حتما در کانال تلگرام عضو شوید تا بتوانیم با انگیزه بالا این کار سخت و البته دوست داشتنی رو برای شما ادامه دهیم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *