خلاصه داستان سریال ترکی سیب ممنوعه قسمت 317

در این مطلب خلاصه داستان قسمت 317 سریال سیب ممنوعه را برای شما آماده کرده ایم ؛ سریال پرطرفدار Yasak Elma یکی از سریال های پرطرفدار در بین مردم ایران میباشد ؛ سیب ممنوعه سریالی عاشقانه است که بازیگرانی همچون اونور تونا ، تالات بولوت ، شوال سام ، ادا اجه ، سودا ارگنچی در این سریال زیبا ایفا نقش میکنند .

خلاصه سریال سیب ممنوعه قسمت 250

سریال سیب ممنوعه قسمت 317

ییلدیز و آسمان به سختی پول را تهیه کرده و جواهرفروشی می روند تا گردنبند را بخرند. فروشنده می‌گوید که گردنبند را با دو برابر قیمت به مشتری دیگری فروخته و آنها قرار است آن را به مزایده بگذارند. ییلدیز کلافه می شود ولی از روی ناچاری، آدرس و زمان مزایده را میگیرد تا در آن شرکت کنند.
زهرا به خشکشویی امیر و جانر می رود تا به آنها سر بزند. او در جای نامناسبی ماشین را پارک کرده و جرثقیل آن را می برد. زهرا عصبی و مضطرب می شود. جانر همراه زهرا به پارکینگ می رود تا ماشین را آزاد کنند. زهرا از اینکه جانر به او کمک کرده تا ماشین را آزاد کند تشکر میکند. جانر که تصور میکند کار خیلی مهمی کرده است، به خودش می بالد.
در خانه چاتای با ییلدیز در مورد رفتار فریده صحبت میکند و از اینکه او تصور کرده است که ییلدیز گردنبند خودش را فروخته و یا گم کرده است از فریده دلخور است. ییلدیز در ظاهر او را دلداری داده و می‌گوید که برایش اهمیت ندارد و ای چاتای نیز میخواهد که از فریده به دل نگیرد.
شاهیکا با وکیل خود هماهنگ کرده و از حسنعلی شکایت میکند و میگوید که با تهدید برگه توافق طلاق را امضا کرده است و از او خسارت میخواهد. او همچنین به حسنعلی اتهام خیانت می زند و می‌گوید که او دوست دختر دارد و ادعا میکند که باید نیمی از سهام و دارایی های حسنعلی را بگیرد. وکیل پیش حسنعلی می رود و موضوع را می‌گوید. حسنعلی شوکه و عصبی می شود.
وقتی اندر موضوع کدورت بین چاتای و حسنعلی را می فهمد، شب همراه حسنعلی به خانه چاتای می رود تا او و چاتای را آشتی بدهد. شاهیکا بابت رفتن اندر با حسنعلی به او طعنه می زند و می‌گوید که حسابی در نقش خودش فرو رفته و باورش نمی شود که اندر به خاطر شاهیکا چنین کاری میکند.
ییلدیز و آسمان برای مزایده می روند. در مزایده آنها به اشتباه در مزایده یک تابلو فرش شرکت می‌کنند، ییلدیز به اشتباه دستش را بالا می برد و برگزار کننده مزایده، او را مشتری تلقی کرده و ییلدیز مزایده را با قیمت بالایی برنده می شود. او عصبی و نگران است و نمیداند باید چه کند.
صبح روز بعد، جلسه دادگاه طلاق حسنعلی و شاهیکا برگزار می شود. شاهیکا ادعا میکند که حسنعلی به او خیانت کرده است. کمی بعد اندر داخل جلسه می آید و قاضی منتظر اوست. اندر بر خلاف انتظار شاهیکا، می‌گوید که رابطه ای بین او و حسنعلی وجود ندارد و شاهیکا به او پیشنهاد پول داده است تا به حسنعلی تهمت بزند. شاهیکا با شنیدن این حرف عصبی و شوکه می شود. قاضی حکم طلاق بدون خسارت را صادر میکند.
بعد از دادگاه، اندر به شاهیکا می‌گوید که قرار است با حسنعلی ازدواج کند و صاحب ثروت او بشود. شاهیکا عصبی می شود و بعد از رفتن اندر، برای انتقام گرفتن از اندر و خراب کردن برنامه او، با کایا تماس می‌گیرد و می‌گوید که به کمکش احتیاج دارد.
اندر در خانه با جانر نشسته است و از موفقیش در دادگاه و به هم زدن نقشه شاهیکا با افتخار صحبت میکند. کمی بعد در می زنند. جانر در را باز کرده و کایا وارد می شود. اندر با دیدن او شوکه می شود.

امیدواریم از مطالعه خلاصه داستان سریال سیب ممنوعه  قسمت 317 لذت برده باشید ؛ در صورت تمایل به مطالعه خلاصه قسمت بعد به صفحه خلاصه سریال سیب ممنوعه قسمت 318 مراجعه فرمایید .

کانال تلگرام الو سریال

برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید

نکته خیلی مهم : دوستان عزیز ؛ برای حمایت از ما حتما در کانال تلگرام عضو شوید تا بتوانیم با انگیزه بالا این کار سخت و البته دوست داشتنی رو برای شما ادامه دهیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *